Adres:
Akademia Turystyki Aktywnej
NORDACTIVE
ul. Wyszyńskiego 70
58-320 Walim
NIP: 886-259-23-85

Telefon:
Łukasz +48 667 364 119
Ania +48 693 771 391
Social media
TOP
Image Alt

Co nas wyróżnia

Dolny Śląsk to region wyjątkowy pod każdym względem: przyrodniczym – z niezwykłą różnorodnością krajobrazów, historycznym – gdzie przeplatają się historie ciekawych osobowości  z historią miast, zamków, pałaców, kościołów reprezentujących różne religie … To również największe skupisko uzdrowisk w Polsce. Ten duży  potencjał atrakcyjnych turystycznie miejsc, a także bliskość niezwykłych zabytków na pograniczu polsko-czeskim, dały nam możliwość stworzenia oferty jednodniowych wycieczek, podczas których bez pośpiechu, z uważnością będziemy zwiedzać wyjątkowe miejsca. Chcemy, aby wycieczka była odkrywaniem i przede wszystkim przyjemnością, wiec nie planujemy „odhaczania” kolejnych atrakcji. Ważne jest dla nas poznanie miejsca, czas na rozmowę i na dobrą kawę, doświadczanie tego co nowe, co zaciekawi, zainspiruje.

Dlatego też stworzyłyśmy dla Państwa program wycieczek, w których same chciałybyśmy uczestniczyć. Z przyjemnością będziemy je prowadzić.

Zapraszamy serdecznie
Kasia Matuła i Ania Motyka

kasia

Katarzyna Matuła

przewodnik sudecki i pilot wycieczek, absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego (socjologia) oraz Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu (Zarządzanie gospodarką turystyczną i hotelarstwem), współautorka publikacji turystycznych nt. historii regionu i zamku Książ. Przez wiele lat związana zawodowo z Zamkiem Książ oraz z lokalną turystyką (w latach 2012– 2023 koordynatorka działań Lokalnej Organizacji Turystycznej Aglomeracja Wałbrzyska).

tel. 691 73 12 00
e-mail: kasia@nordactive.pl

anna

Anna Motyka

absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego na Wydziale Filologii Germańskiej, licencjonowana przewodniczka sudecka i pilotka wycieczek, autorka i współkoordynatorka edukacyjnych projektów popularyzujących dziedzictwo kulturowe w regionie. Autorka wydawnictw turystycznych z serii „Dolny Śląsk dla dzieci”, „Domowe krajobrazy i ich opowieści”oraz „Kraina Sowiogórskich Tajemnic”. Instruktorka narciarstwa biegowego oraz nordic walking. Od lat związana sercem i pasją zawodową z górami i Dolnym Śląskiem.

tel. 693 77 13 91
e-mail: walimianka@wp.pl

Uprawianie turystyki rozwija, cieszy, aktywność turystyczna wpływa na zdrowie. Obcowanie z pięknem architektury i przyrody sprawia, że nasza codzienność jest ciekawsza. Ponadto turystyka daje nam możliwość kontaktów z innymi osobami, stawia wyzwania, inspiruje.

You don't have permission to register