Adres:
Akademia Turystyki Aktywnej
NORDACTIVE
ul. Wyszyńskiego 70
58-320 Walim
NIP: 886-259-23-85

Telefon:
Łukasz +48 667 364 119
Ania +48 693 771 391
Social media
TOP
Image Alt

O nas

Biuro turystyczne Nordactive

Jesteśmy ludźmi pełnymi pasji

Witajcie!

Biuro Turystyczne NordActive powstało w 2010 roku z połączenia pasji do turystyki oraz chęci propagowania zdrowego i aktywnego stylu życia.
Głównym profilem naszej działalności jest organizacja wycieczek i imprez turystycznych oraz promocja różnorodnych form aktywności ruchowej podczas obozów sportowo – rekreacyjnych.

Nasze wykształcenie, zdobyte uprawnienia i stale podnoszone kwalifikacje oraz wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą, pozwalają na profesjonalną i kompleksową realizację świadczonych przez nas usług.

Posiadamy wpis do Centralnej Ewidencji Organizatorów i Pośredników Turystycznych nr 421 wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego, a także polisę ubezpieczeniową na rzecz klientów w TU EUROPA.

Kadra Biura Turystycznego NordActive to piloci i przewodnicy z przygotowaniem pedagogicznym, entuzjaści sportu i turystyki aktywnej, absolwenci AWF Wrocław, specjaliści i instruktorzy wybranych dyscyplin sportowych, którzy bezpiecznie i ciekawie umożliwią dzieciom i młodzieży spędzenie czasu na wycieczkach.

W naszej ofercie znajdziecie programy wycieczek jednodniowych, wielodniowych, zielonych szkół oraz wycieczek zagranicznych  dla szkół z terenu powiatów: wałbrzyskiego, świdnickiego, dzierżoniowskiego i kłodzkiego, dla grup 45-osobowych. Gdy Wasza grupa jest mniejsza, bądź z innego powiatu,  przygotujemy indywidualną  kalkulację  oraz chętnie zmodyfikujemy program, dostosowując go do Waszych oczekiwań. W tym celu prosimy o kontakt z biurem.

W ramach każdej z ofert zapewniamy:

  • przejazd autokarem turystycznym
  • zakwaterowanie i wyżywienie
  • bilety wstępu do zwiedzanych obiektów
  • opiekę licencjonowanego pilota oraz przewodnika, animatora czasu wolnego
  • ubezpieczenie NNW (dot. wycieczek krajowych i zagranicznych)
  • ubezpieczenie NNW i KL (dot. wycieczek zagranicznych)
  • program animacji czasu wolnego przez pilota wycieczek przy jedno i wielodniowych  wycieczkach (gry zespołowe, boulles, darts, krokiet, uni-hokej, chusta Klanzy i inne)
  • materiały promocyjne i edukacyjne wykorzystywane podczas wycieczek
  • nagrody do konkursów i gier
  • bezpłatny udział w wycieczce dla 1 opiekuna na 10 -15 uczestników

Zapraszamy!
Anna Motyka, Łukasz Motyka
Biuro Turystyczne NordActive

You don't have permission to register